Kariéra aktuálně: hledáme posily do našeho týmu, více informací ZDE

Robotické broušení a leštění nerezu, mosazi, hliníku

Přednosti robotického pracoviště při broušení a leštění

Po několika týdnech zkoušek a vývoje nových technologických postupů pro broušení a leštění nerezových materiálů je naše nové robotické pracoviště plně zapojeno do pracovního procesu. Naplnila se naše očekávání v tom smyslu, že tato technologie významně pomohla přenést fyzicky náročný úsek broušení a leštění z pracovníků na robota.

Bylo nutné nejprve vyvinout nové technologické postupy, protože způsob práce na robotickém pracovišti vyžaduje jiné typy nástrojů a brusiva, než které byly používány při ručním broušení a leštění. Poté již bylo s úspěchem začleněno toto pracoviště do výrobních procesů a brusiči se mohou zaměřit již výlučně na finální povrchové úpravy.

 Tímto způsobem se robotické pracoviště podílí i na zpracování kusových zakázek, například od 5 kusů, pokud se jedná o díly s vysokou náročností na zpracování. Na brusičích stále zůstává zodpovědnost za kontrolu kvality a dokončení výrobního procesu.

Na základě těchto pozitivních výsledků budeme dále pokračovat v rozvoji robotických pracovišť tak, abychom zvyšovali podíl práce provedené na strojích a tím zlepšili pracovní prostředí brusičů snížením fyzické zátěže a zlepšením hygienických podmínek na pracovišti.     


Joomla SEF URLs by Artio
FRUNĚK INOX s.r.o.
Zlín, Příluky,
Cecilka 235, 760 01
FRUNĚK INOX s.r.o.
Zlín, Příluky,
Cecilka 235, 760 01
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyrobilo Weboo s.r.o. a SEO ze Zlína | All rights reserved.