Leštění nerezové oceli

Nerezové oceli představují skupinu materiálů s unikátními vlastnostmi. Nerezová ocel totiž nevyžaduje díky chrom-kysličníkovému filmu na povrchu další ochranný povrch proti korozi. V případě, že dojde k poškození povrchu, ochranný film se díky přítomnosti kyslíku dokáže sám zregenerovat.
Nerezové oceli jsou velice vhodné pro stavební aplikace, zejména proto, že jsou snadno formovatelné a svařovatelné, mají dlouhou životnost a vyžadují jen nepatrnou údržbu. Nerez je dobře zpracovatelná procesy, jako jsou zakružování, lisování, vrtání, či svařování. Zároveň je snadno spojitelná s jinými materiály svařováním, pájením nebo lepením. Své uplatnění najde i v interiérech, kde je nejvíce žádána kartáčovaná nebo právě leštěná nerez.

Leštění nerezi představuje několika stupňový proces, kterým lze povrch nerezi upravit do variant Lesk A6, Lesk, Vysoký lesk a nebo Lesk zrcadlový. Je potřeba po broušení a kartáčování zjemnit povrch natolik, aby bylo možné jej rozleštit až do požadovaného stupně lesku. Tento proces musí být proveden velmi pečlivě. Jedině tak lze dosáhnout požadovaného výsledku. Veškeré vlastnosti, jako je například odolnost povrchu, zůstávají i při této povrchové úpravě zachovány. A to je jedním z důvodů, proč je leštěná nerez tak oblíbené ať už v interiérech či exteriérech.

V našem výrobním programu nabízíme 4 varianty leštěných povrchů. S kvalitou je spojená náročnost prodevení výrobního postupu, což se promítá do cen jednotlivých variant. Více se můžete dočíst zde: https://www.frunek.cz/vyrobni-program

Jsme schopni nabídnout i výrobu jiných povrchů na základě zadání nebo vzorků od zákazníka. Tyto povrchy provádíme na výpalcích, polotovarech, potrubních dílech, svařencích a komponentech.
Joomla SEF URLs by Artio
FRUNĚK INOX s.r.o.
Zlín, Příluky,
Cecilka 235, 760 01
FRUNĚK INOX s.r.o.
Zlín, Příluky,
Cecilka 235, 760 01
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyrobilo Weboo s.r.o. a SEO ze Zlína | All rights reserved.